Якість

Всі товари з Європи отримали найвищу оцінку експертів, адже вони виготовляються із високоякісної сировини.

Партнерам і покупцям

Запрошуємо до співпраці ресторани, магазини, супермаркети, оптових покупців та дилерів. Пропонуємо вигідні умови співпраці.

Європейські продукти харчування - це смак і якість

У необхідності якісної продукції має потребу кожна людина, адже здорове харчування - запорука довголіття. У країнах європейського союзу вже не один десяток років використовується жорстка система (ISO 22 000 (HACCP)) контролю якості всієї харчової продукції яка потрапляє на прилавки магазинів. Завдяки цьому кожен споживач може бути впевнений, що хімічні, токсичні і просто небезпечні для здоров'я людини речовини в процесі виробництва не використовуються. Продукти з Європи - це гарантія відповідності всім нормам і стандартам якості.

Крім якості, імпортні продукти відрізняються і оригінальним смаком. Завдяки цьому у Вас з'являється можливість побалувати себе стравами, які будуть не тільки натуральними, але ще й смачними і навіть корисними. Різноманітні делікатеси, італійські вина і Східні солодощі Ви зможете купити в оптовому інтернет-магазині «kolbaska».

 

Оригінальність продуктів

Відомо, що значна кількість продукції відомих брендів підробляється і масово потрапляє на український ринок.
Наші партнери привозять абсолютно оригінальні імпортні продукти. Таким чином споживач отримує якісний товар за найкращою ціною. Здійснюючи замовлення на нашому сайті, Ви можете бути впевнені, що вся продукція була виготовлена ​​в Європі на офіційних виробництвах торгових марок, після чого її доставили в Україну, де вона потрапляє на наш склад, а також відправляється в наші продуктові магазини.

 

Продукти на прилавках наших магазинів

Ми весь час розвиваємося і вже маємо цілу мережу роздрібних магазинів імпортних продуктів харчування, адреси яких Ви знайдете в розділі Контакти. Продукти харчування оптом найбільш правильно замовити в кращому інтернет-магазині kolbaska.com.ua