Співробітництво в індустрії HoReCa 

 

Наша компанія є надійним постачальником в індустрії HoReCa і пропонує індивідуальні, а також найвигідніші умови співпраці з закладами готельно-ресторанного бізнесу.

Наші переваги:
- Безперебійне постачання оригінальних імпортних продуктів харчування в сегменті HoReCa,
- Індивідуальний підхід до кожного клієнта,
- Своєчасна доставка продуктів харчування найвищої якості з Європи,
- Система знижок і акцій для постійних партнерів
- Широкий асортимент продукції, який весь час оновлюється і збільшується


 

Ми можемо забезпечити барну і ресторанну життєдіяльність.
Для кухні ми можемо запропонувати ціле різноманіття продуктів. У нашому інтернет-каталозі Ви знайдете класичний пармезан, сир брі «Kaserei», камамбер «Kaserei» і «Cantorel», сири з пліснявою «Kaserei», «Gorgonzola», «Dorblu», маскарпоне «De Lucia» і «Trevisanalat» , італійську рикотту, моцарелу від виробників «De Lucia» і «Lovilio», м'які і тверді сири, козячий сир торгових марок «Clarissa», «Frico» і «Landana», сир «Філадельфія», традиційні голландські сири «Landana», « Clarissa »,« PrimaDonna »,« Оld Аmsterdam ». М'ясна продукція представлена ​​у вигляді іспанського хамона і італійського прошутто. Вона доставляється в найвищій якості і ідеально підходить для кухні, оскільки в процесі перевезення хамон і прошутто знаходяться у вакуумній упаковці, що дозволяє зберегти насичений аромат і смакові якості в'яленого м'яса. Серед прошутто популярним продуктами є «сиров'ялені м'ясо" Salumeo "Coppa stagionata» і «Прошутто Stagionato (Menatti)». Для рибного меню пропонуємо устриці, крабів, лангустіни, креветки, кальмари і інші морепродукти. У нас є близько півтисячі найменувань різних продуктових товарів італійського виробництва. Це найпопулярніші пасти і спагетті торгових марок «Divella» «Barilla», оливкова олія «Monini» і «De Cecco», соуси «Kania», «Baresa», «Bella Contadina», «Grill Time», різні овочеві консерви від торгових марок «Bella Contadina», «Baresa», «Novella».
Що стосується бару, то у нас Ви маєте можливість купити алкогольні напої від найвідоміших світових брендів. Наприклад, пропонуємо італійські ігристі, білі і червоні вина, горілку, коньяк, віскі. Крім алкоголю для бару не менш важлива і кава, широкий спектр якої представлений в асортименті нашої компанії.


 

 

Нашими клієнтами є не тільки заклади в сфері гостинності, але ще оптові та роздрібні торгові мережі, що створює сприятливі умови для постійного розвитку та створення іміджу надійного постачальника.
Ми готові працювати з готівковим і безготівковим розрахунком.
Ставши нашим партнером, Ви отримаєте найвигідніші умови співпраці.
Ознайомитися з цінами на товари Ви можете, скачавши наш прайс.